У Дніпрі капітально ремонтують світлофори, а також встановлюють нові

У Дніпрі капітально ремонтують світлофори, а також встановлюють нові. На перехресті Запорізького шосе та вулиці Шинної замінюють світлофорний об’єкт, який експлуатували більш ніж 15 років. А на нерегульованому переході Набережної Перемоги і бульвару Слави – зводять з нуля.
«На Запорізькому шосе були ще лампові світлофори, розпізнати сигнал яких було неможливо, особливо у сонячну погоду. Наразі вже виконано роботи з благоустрою пішохідного переходу, тротуарних зон, знижено бордюр, укладено тактильну плитку та облаштовано острівець безпеки. Також для освітлення пішохідного переходу вночі тут встановлять LED-світильники», – розповідає виконувач обов’язків директора комунального підприємства  «Дніпродорсервіс» Дмитро Герасимов.
Переходити дорогу на Запорізькому шосе мешканці району Олесі раніше було дуже лячно. Каже: через це намагалася знайти безпечніше місце.
«Коли стояли старі світлофори, дуже складно було розібрати, який саме колір горить. Крім того, час для переходу вулиці був надто коротким, і потрібно було просто перебігати дорогу. Тепер є таймер, і ти розумієш: пришвидшити рух чи зупинитися на острівці безпеки. Вони, до речі, дуже допомагають, особливо літнім людям, які не можуть пересуватися швидко», – ділиться враженнями дівчина.
Водночас на нерегульованому переході Набережної Перемоги і бульвару Слави світлофорний об’єкт зводять з нуля. Він складатиметься з 10 світлодіодних світлофорів з таймерами для пішоходів і 10 – для транспорту. Там уже встановлені оцинковані опори, облаштовують острівець безпеки, пішохідний перехід і тротуар. Будуть також тактильна плитка і пандуси. Для каналізування транспортних потоків встановлять напрямний острівець.
Андрій живе у будинку на Набережній Перемоги. Він каже: переходом, що веде до річки, користуються багато місцевих.
«Раніше тут просто була зебра, часом автівки навіть повністю не зупинялися. Встановлення світлофора у цьому місці дороги, думаю, зменшить кількість ДТП. Людям стане зручніше переходити», – зазначає Андрій.
Цьогоріч у Дніпрі капітально відремонтують близько 80 світлофорів, а також зроблять з нуля зо три десятки. Під час будівництва та ремонту дотримуються сучасних норм: встановлюють оцинковані опори, нові світлодіодні світлофори з таймерами, LED-світильники, тактильну плитку; облаштовують острівки безпеки та напрямні огорожі для каналізування.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.