Ситуація із коронавірусом у Дніпрі: актуальні дані

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 129 осіб. Станом на 5 травня у місті офіційно зафіксовано 150 випадків захворювання на коронавірус, тридцять сім з цих людей одужали. Семеро пацієнтів 21-ї лікарні із підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Одна людина під’єднана до апарата штучної вентиляції легень. Наразі маємо 146 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це повідомила під час брифінгу 5 травня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник.

Також вона сповістила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 488 виїздів, під час яких оглянули 1653 особи, у 114 з них виявили COVID-19.

«Сьогодні Міжнародний день гігієни рук. Нагадуємо вам, що не тільки під час карантину, але і щодня, чисті руки – це запорука нашої безпеки. Окрім цього, через послаблення карантину на припиняйте носити маски, дотримуватися соціальної дистанції і гігієни. Мийте руки скрізь і завжди або обробляйте їх антисептиком. Будьте здорові, бережіть одне одного», – сказала Надія Сальник.

За добу у Дніпрі народилося 18 дітей: 9 дівчат і 9 хлопців.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.