Take away у кафе та зони для прогулянок: у Дніпрі ухвалили перші кроки послаблення карантину

Із 30 квітня у Дніпрі, окрім аптек, супермаркетів, магазинів (що торгують продуктами та технікою), АЗС і банків, роботу дозволено розпочати також хімчисткам, СТО, майстерням з ремонту різного устаткування. Кафе, кав'ярні та ресторани зможуть працювати не лише за адресною доставкою, а й з послугою take away – без допуску гостей до залу. Відповідне рішення ухвалила міська комісія з техногенно-екологічної безпеки.

Основна умова роботи – носіння засобів індивідуального захисту та використання антисептиків. Те саме стосується і продовольчих ринків.

Крім цього, на інтерактивній мапі виділено більш ніж сотні ділянок – зелених зон, бульварних частин вулиць, котрі не підпадають під карантинну заборону відвідування, задекларовану у відповідній постанові Кабінету Міністрів.
Тож із 4 травня ці території будуть доступні для прогулянок. Йдеться, зокрема, про ділянки набережних – Січеславської, Перемоги, Заводської, – бульвару Слави тощо.

Водночас починаючи з 12 травня в місті повинні почати працювати невеликі непродовольчі магазини, ательє, ремонти взуття, адвокатські та нотаріальні бюро. Співробітникам і відвідувачам також потрібно буде дотримуватися особливого режиму – обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту, контроль температури тіла і посилена обробка закладів (стосується власників, – ред.). При цьому у приміщеннях зможе перебувати не більш як одна людина на 10 квадратних метрах. У перукарні та салони краси потрапити можна буде лише за попереднім записом і не більш ніж один клієнт на кожну послугу одночасно.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.