Як і коли завершиться навчальний рік у школах Дніпра

Навчальний рік у школах Дніпра завершиться 29 травня дистанційно. Відповідні рекомендації надало Міністерство освіти та науки України. При цьому підсумкові контрольні роботи проведуть за гнучким графіком, таким чином складатимуть ЗНО і випускники 11-х класів. Якщо термін карантину буде змінено, навчальний рік усе одно не подовжать, – повідомила начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб під час пресконференції 29 квітня.

Учні дев’ятих і четвертих класів не складатимуть цього року державну підсумкову атестацію. У їхніх свідоцтвах про здобуття початкової або базової середньої освіти навпроти ДПА стоятиме позначка «звільнено».

«Усі табелі успішності учнів, які не переходять в інші навчальні заклади, будуть надіслані в електронному варіанті дитині або батькам. Для тих, хто переходить до іншого навчального закладу, у післякарантинний період буде оформлено та видано документи. Свідоцтва про базову середню освіту видадуть не пізніше ніж 15 червня. Учні перших і других класів не мають табелів успішності, їм видають свідоцтва досягнень», – каже заступниця директора методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Саєнко.

Крім цього, вона зазначила, що усі оцінки, які учні отримують під час дистанційного навчання, вчителі вносять в електронний журнал. Підсумкові контрольні роботи можуть бути у вигляді тестів, проєктів, есе – педагог визначає сам.

Як розповіла директорка КЗО «СЗШ № 21», очільниця педагогічної ради при міському голові Антоніна Змієнко, у школах Дніпра розробляються графіки проведення підсумкових і тематичних робіт.

«Хочу запевнити усіх: структура навчального року буде виконана, він завершиться 29 травня. До цього часу усі учні отримають річні оцінки. Принципи, з якими ми підходимо до навчання, передусім спрямовані на здоров’я дітей. Бо ми розуміємо, що на дистанційному навчанні учні більше часу проводять за комп’ютером, при цьому роблять домашні завдання, а контроль батьків за ними пильніший, ніж до карантину. Це може викликати перевантаження учнів, а допустити цього не можна, тож вчителі використовують різні форми роботи на різних платформах», – каже Антоніна Змієнко.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.