У Дніпрі кількість порушень правил паркування та дорожнього руху зменшилася на третину

У Дніпрі за період карантину кількість порушень правил паркування та дорожнього руху зменшилася на третину, – розповіли на виїзній пресконференції 27 квітня представники міської ради.

«У зв’язку із карантином близько 40 % співробітників інспекції працюють віддалено, однак перевірки проходять у звичному режимі. Щодо автомобілів, то їх у місті поменшало, тому й порушень – відповідно теж. Проте від початку карантину інспектори виписали близько 7 тис. штрафів за неправильне паркування. Загалом же за перший квартал 2020 року було виписано понад 43 тис. штрафів, евакуйовано на штрафмайданчик понад півтори тисячі транспортних засобів. Таким чином водії Дніпра сплатили до міського бюджету трохи більш як 6 млн грн», – зауважив начальник інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Володимир Бацун.

Також він додав, що дії інспекторів спрямовані на контроль за дотриманням водіями чинних правил. Першочергово перевіряють розташування автівок біля лікарень, аби не було перешкод для руху спецтранспорту. Аналогічно контролюють правильність паркування на маршрутах електротранспорту.

 «Сьогодні під час перевірки я зафіксував 18 правопорушників. Це ті, які не сплатили за паркування, та такі, що порушили правила дорожнього руху і правила паркування. Під евакуацію потрапив один автомобіль, який перекривав рух пішоходам. У порівнянні із періодом до карантину, коли на день у середньому траплялося 25-30 порушень, наразі ж їх на третину менше», – розповів інспектор з паркування Владислав Бердик.

Нагадаємо, у разі несплати за паркування на водія накладається штраф у 20-кратному розмірі вартості паркування.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.