У мерії Дніпра оприлюднили електронну мапу локацій, де були підтверджені випадки COVID-19

На сайті Дніпровської міської ради (у розділі «Відкрите місто»: https://dniprorada.gov.ua/uk/page/interaktivna-karta-covid-19) відтепер доступна мапа локацій, де були підтверджені випадки COVID-19. Місця, котрі могли відвідувати хворі на коронавірус (аптеки, магазини, зупинки громадського транспорту, банківські відділення, банкомати тощо), тут позначені червоними зонами. Містян закликають бути уважними та обережними — піклуватися про власне здоров’я та безпеку оточуючих. 

Дані мапи постійно оновлюються — на основі інформації Національної поліції і департаменту охорони здоров'я населення міськради.

Також для усунення можливості розповсюдження інфекції буде проводитися дезінфекція приміщень, прилеглих територій і поверхонь.  

Містянам слід бути максимально обережними і використовувати необхідні засоби особистого захисту. Якщо існує вірогідність контактування з хворими на COVID-19, потрібно вдатися до самоізоляції. У разі погіршення самопочуття та наявності симптомів недуги, одразу зателефонуйте сімейному лікареві.

Водночас у Дніпрі у будинках, де серед мешканців виявлено випадки зараження коронавірусом, розпочато посилену обробку дезінфекційними засобами не лише перших поверхів, а й усіх сходових клітей. Знезараження проводитимуть через день. Пожильцям також безкоштовно видадуть антисептики для рук, а на під’їздах таких будинків розмістять відповідні оголошення.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.