Борис Філатов і Геннадій Корбан передали обласному лабораторному центру нову лабораторію ПЛР-тестів на COVID-19

17 квітня мер Дніпра Борис Філатов і голова громадської ради при міськраді Геннадій Корбан передали в обласний лабораторний центр лабораторію ПЛР-тестів. Обладнання американського виробництва було придбано ними спільно — власним коштом.

Нова лабораторія дасть змогу збільшити кількість досліджень хворих на коронавірус і контактних осіб, зокрема тих, хто повернувся з-за кордону. Достовірний тест зможуть проходити близько ста людей на добу.

«Ми перебуваємо тут із приватним візитом. Нині, в умовах епідемії, ми всі повинні об’єднувати зусилля. Не лише у різних гілках влади, а й разом із бізнесменами, меценатами — усіма, хто має можливість допомогти нашим лікарям і галузі охорони здоров‘я. У цьому не може бути ані партійних прапорів, ані партійної приналежності. Стосунки з’ясовуватимемо після епідемії», — зазначив Борис Філатов.

Він також закликав, зокрема, представників соціально відповідального бізнесу наслідувати приклад і обов‘язково консультуватися з фахівцями щодо обладнання і решти потреб.

«Ми розуміємо проблеми державної лабораторії. Є перелік того, що потрібно. Тож ми і надалі допомагатимемо. Робитимемо це з щирим серцем — щоб, як мінімум, наше місто, наш регіон найменше постраждали від пандемії», — сказав Геннадій Корбан.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.