Погода

У Дніпрі ухвалили нову редакцію програми співфінансування ОСББ і ЖБК

25 березня депутати Дніпровської міської ради ухвалили низку змін до програми співфінансування ОСББ і ЖБК. Нову редакцію готували пів року на зустрічах із головами усіх об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, зміни обговорювали на профільних комісіях міської ради.

Відтак, програму співфінансування, яка мала закінчитися цьогоріч, подовжили до 2024 року, а мінімальну частку фінансування від ОСББ зменшили з 30 % до 25 %.

Також у новій редакції немає обмеження щодо максимального розміру фінансування проєкту (раніше було 200 тис. грн для поточних та 1,5 млн грн – для капітальних). Відтепер гранична вартість визначатиметься за допомогою спеціальної формули в залежності від площі житлових і нежитлових приміщень.

Також відтепер з програми виключено можливість депутатського фінансування. Це означає, що вони й надали зможуть спільно виконувати роботи з ОСББ, але не впливатимуть на відсоток співфінансування. Це може бути 2 окремі кошториси на різні роботи або на частини однієї роботи. Також виняток не впливає на «теплий кредит», оскільки це вже кошти об’єднання і знаходяться на їх кредитних рахунках.

Деякі будинки у Дніпрі не мають технічної документації з різних причин, однак ці папери можуть знадобитися для проведення ремонтів. Саме тому змінами до програми вводиться можливість коштом бюджету відновити відсутню технічну документацію або провести енергоаудит.

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження надсилайте
на пошту [email protected]