Електронні сервіси – швидко, зручно, ефективно!

Електронні сервіси – швидко, зручно, ефективно!

Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг шукачам роботи та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Дніпровський міський центр зайнятості у своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів пропонує скористатись електронними сервісами на web – сайті державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.

В залежності від потреб клієнта, директор Дніпровського міського центру зайнятості Юрій Ніколаєв пропонує скористатись різними дистанційними онлайн-сервісами.

«Електронний кабінет роботодавця» – це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на економію часу роботодавців. По суті, це персональне автоматизоване робоче місце, що надає можливість надавати звіти до центру зайнятості в режимі онлайн, переглядати стан укомплектування заявлених вакансій та актуальність реквізитів свого підприємства, здійснювати добір працівників шляхом перегляду резюме.

«Електронний кабінет шукача роботи» надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, про заходи, які проводитиме центр зайнятості.

«Електронна черга» дозволяє, не виходячи з дому та не витрачаючи часу та коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста центру зайнятості. Якщо особа зарезервувала для себе електронним час, їй необхідно безпосередньо звернутися до робочого місця фахівця центру зайнятості на зареєстрований особистий час та дату прийому, які вказані в талоні на відвідування, а також мати при собі необхідні документи.

Онлайн-платформа профорієнтації та розвитку кар’єри «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» стане у нагоді тим, хто потребує допомоги у вирішенні таких питань як вибір або зміна професії, побудова свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей.

Google-мапа вакансій – зручний електронний сервіс, який дозволяє дистанційно переглядати вакансії від роботодавців міста, обрати необхідний район, прокласти маршрут до місця бажаної роботи прямо на своєму смартфоні або з комп'ютера.

Ознайомитись з google-мапою вакансій по місту Дніпро, а також переглянути план заходів, що проводяться Дніпровським міським центром зайнятості, Ви можете на офіційній сторінці в мережі Facebook за посиланням https://www.facebook.com/mcz.dnipro/.

Зручним та ефективним було запровадження  використання в роботі QR-кодів. Кожен безробітний в приміщені центру зайнятості або на нашій офіційній сторінці в мережі Facebook за допомогою смартфону може сканувати  потрібний код та заповнити «Анкету шукача роботи», після чого рекрутери центру зайнятості будуть здійснювати пошук роботи згідно з вашими побажаннями.

Новим продуктом державної служби зайнятості став Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/), який призначений для отримання  інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання резюме сучасного формату. На цьому порталі є можливість отримати необхідні знання та навички, що стануть у нагоді на новій роботі: комунікабельність, стресостійкість, креативність, уміння працювати в команді,  підготуватися до співбесіди з роботодавцем.

Застосування у роботі Дніпровського міського центру зайнятості електронних сервісів направлені на вирішення головної мети, що стоїть перед службою зайнятості – забезпечення роботою громадян та вирішення кадрових питань роботодавців міста.

Якщо Вам потрібна допомога у сприянні  працевлаштування або у доукомплектуванні вашого підприємства професійними кадрами звертайтеся до центрального офісу Дніпровського міського центру зайнятості, який розташований за адресою вул. Авіаційна, 41, для отримання інформації ви можете звернутися за телефонами:

канцелярія – (056) 734-96-58;

відділ організації працевлаштування населення – (056) 734-94-57;

відділ взаємодії з роботодавцями – (056) 734-94-59

відділ рекрутингу  - (056)734-94-58.

Відділи надання соціальних послуг Дніпровського міського центру зайнятості за районами міста знаходяться за адресами:

в Шевченківському районі – вул. М. Грушевського,70, тел. 734-96-60;

в Соборному районі – вул. Високовольтна, 22, тел. 734-96-59;

в Центральному районі – вул. В.Антоновича, 26, тел. 734-96-56.

 

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.