Заклади масового скупчення людей — на карантині; у супермаркетах, кафе і транспорті підвищать заходи безпеки, — комісія ТБНС

За постановою Кабінету Міністрів про запровадження в Україні карантинного режиму із 16 березня у Дніпрі, як і в багатьох інших містах, призупинять роботу кінотеатрів, театрів, а також інших громадських закладів, де одночасно може перебувати велика кількість людей. Це — превентивні заходи, що мають убезпечити містян від захворювання на коронавірус.

Обмеження не стосуватиметься супермаркетів і роботи громадського транспорту. Утім співробітники торгових центрів, водії та кондуктори повинні мати індивідуальні засоби захисту — медичні маски. Триватиме і регулярна санітарна обробка транспорту, а також ліфтів і під’їздів будинків. 

Закладам громадської сфери варто дотримуватися рекомендацій Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень.

«Ми не можемо не виконувати розпорядження Кабміну. Тож наша комісія має визначити подальші дії для Дніпра в цьому контексті», — зазначив голова міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на її засіданні у четвер, 12 березня.

Як відомо, за постановою уряду від сьогодні усі (незалежно від їхньої форми власності та сфери управління) навчальні заклади повинні піти на тритижневий карантин. Йдеться про дитсадки, школи, позашкільні гуртки, заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти. У переліку також дитячі спортивні школи — крім проведення навчально-тренувальних занять спортсменів (групи базової підготовки більш ніж трьох років навчання, групи спеціалізованої підготовки та групи вищої спортивної майстерності), які готуються до участі в офіційних спортивних змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів. Спортивні заходи проходитимуть без глядачів. Масові заходи у комунальних закладах культури буде скасовано або перенесено. Це стосується також усіх заходів, в яких беруть участь понад 60 осіб.

Обмеження в роботі навчальних і громадських закладів діятимуть до 3 квітня включно.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.