У Дніпрі блокують незаконні наливайки бетонними плитами

У Дніпрі за рішенням міського голови Бориса Філатова блокують бетонними плитами незаконні наливайки. На сьогодні таким чином ізолювали 20 подібних закладів.

«У спальних районах поряд із наливайками неможливо перебувати. На території стоїть стійкий неприємний запах. Як правило – це збіговисько не зовсім соціально захищених верств населення. Відповідно, мер ухвалив рішення про ліквідацію незаконних наливайок. Зазначимо, що 90 % подібних закладів торгує контрафактною продукцією. У результаті ми маємо величезну кількість звернень про отруєння алкоголем», – розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Розблокувати незаконну наливайку можна, якщо власник вирішить перепрофілювати заклад. Для цього йому необхідно звернутися до КП «Благоустрій» з документами, які засвідчують подальший вид діяльності. Після дозволу на продовження роботи інспектори протягом двох–трьох місяців контролюватимуть дотримання усіх правил.

Усі блоки, якими ізолюють незаконні заклади, – власність міської ради і на них є відповідний напис.

«Якщо їх вивозять самостійно власники незаконних наливайок, то це прирівнюється до розкрадання майна міської ради», – зазначив Михайло Лисенко.

Заблокувати бетонними плитами усі незаконні наливайки планують протягом місяця.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.