Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Низка відомих громадських діячів очолили комітети оновленої громадської ради під головуванням Геннадія Корбана

4 березня члени громадської ради при Дніпровській міській раді обрали нового керівника об‘єднання. Ним став Геннадій Корбан — підприємець, меценат, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації у 2014-15 роках. Його кандидатуру підтримали 28 членів громадської ради. 

«Чимало членів громадської ради пропонували мені з моєю громадською організацією (благодійний фонд «Стратегія Дніпра», - ред.) увійти до складу цього об‘єднання. Насправді я давно займаюсь подібними справами. Раніше це стосувалося захисту та оборони міста. Я продовжував займатися громадською діяльністю і після того, як сталися певні події. Загалом, щоб уникнути різних інсинуацій: щодня займаюся концепцією міста, його стратегією», – повідомив Геннадій Корбан.

Заступником голови громадської ради обрали Геннадія Грищенка. До переліку членів правління увійшли: Марія Пінчук, Ольга Волкова, Маріанна Мірошниченко, Олег Ростовцев і Лілія Богачова.

Також у розширеному складі громадської ради з‘явилася ще одна посада. Так, спікеркою ради стала Дар’я Слуцьковська, котра відповідатиме за інформаційний супровід і комунікацію з містянами. Геннадій Корбан, зокрема, підкреслив, що громадська рада повинна активно інформувати суспільство про свою діяльність, щоб якомога більше людей могли звертатися за вирішенням своїх проблем. 

Корективи внесли також у перелік комітетів. Так, комітет з питань житлово-комунального господарства очолила Ольга Волкова, у комітеті з питань транспорту головуватиме Дмитро Будко, у комітеті з питань охорони здоров’я – Лариса Бабіч, у комітеті з питань соціального захисту населення, сім’ї та дитини – Лариса Сурженко. Геннадій Грищенко очолив комітет з питань комунальної власності, земельних відносин, архітектури, будівництва та регуляторної політики, Марія Пінчук головуватиме у комітеті з питань освіти та молоді. Олег Ростовцев очолив комітет з питань культури, культурної спадщини, національно-патріотичного виховання та релігії. Станіслав Жолудєв став головою комітету з питань розвитку громад і місцевого самоврядування. Дмитро Штефан очолив комітет з питань спорту. Маріанна Мірошніченко – комітет з питань екології та сталого розвитку. Комітет з питань торгівлі та реклами – Дмитро Гацалюк. Вадим Кравченко – комітет з питань взаємодії з правоохоронними органами.

Найближчим часом оновлена рада збереться на чергове засідання, щоб ухвалити подальший план роботи.