«Європейський музичний форум» у Дніпрі збере світових зірок класичної музики

З 24 по 26 лютого у Дніпрі проходитиме «Європейський музичний форум». Майстерність демонструватимуть відомі зірки класичної музики з Німеччини, Нідерландів, Норвегії та Аргентини. Форум відбудеться у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».
«Програма «Культурна столиця» вже третій рік поспіль співпрацює у такому форматі з академією музики. Ідея проведення міжнародного музичного заходу у Дніпрі від самого початку отримала схвальні відгуки та велику підтримку. «Європейський музичний форум» – це знакова подія для нашого міста. Це повні зали, прекрасна музика, видатні виконавці. Тож її варто відвідати, якщо вистачить вільних місць», – зазначив керівник художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.
«Європейський музичний форум» проходитиме на базі Дніпропетровської академії музики ім. Глінки (вул. Ливарна, 10).
«Програма форуму складатиметься з трьох концертів. Перші два будуть присвячені французькій музиці та поезії. Третій – концерт духового оркестру. Його поділено на дві частини: перша – класична,  друга – більш сучасна. На цьому концерті гратимуть два нові артисти: трубач з Аргентини та кларнетист з Норвегії. Загалом сюрпризів під час цьогорічного форуму буде немало», – розповів ректор Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки, президент «Європейського музичного форуму» Юрій Новіков.
Окрім концертів, починаючи з 20 лютого, кожен виконавець проведе майстер-клас. Усього їх буде 5, серед них: гра на трубі, кларнеті та арфі.
«Майстер-класи абсолютно безкоштовні. Кожен поціновувач музичного мистецтва зможе побачити майстерність видатних зірок», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.