У Дніпрі ліцеїсти провели урок-хроніку до Дня пам’яті Героїв Крут

Дніпровські ліцеїсти влаштували для старшокласників міста театралізований урок «Обірвані струни майбутньої нації». Його присвятили Героям Крут. Захід пройшов у ліцеї митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою при Університеті митної справи та фінансів. Традиційний урок-хроніку влаштовують у закладі вже шостий рік.

«Герої Крут були студентами, гімназистами, тобто такого ж віку, як і наші сьогоднішні ліцеїсти. Саме тому ця тема для нас актуальна. Для нашого молодого покоління важливо знати, яка була історія. Як Україна йшла до своєї незалежності. Тим паче, у нашому ліцеї ми виховуємо патріотів, майбутніх військових», – зазначив начальник КЗО «Ліцей митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської місткої ради Олександр Марусов.

Щоразу акторський склад вистави оновлюється, аби більше хлопців відчули на собі цю роль. Цього року ввели також і дві нові сюжетні лінії.

«Відтворення тих подій для мене важливо тим, що зараз такі ж події відбуваються у зоні проведення Операції об’єднаних сил. Теж саме – хочуть нас захопити, а ми, добровольці, відбиваємося», – поділився учасник уроку-хроніки Рафаель Абасов.

Ще один учасник Максим Лісовий зауважив: «Хочеться, щоб діти перейнялися цією атмосферою і зрозуміли, як було важко Героям Крут, і які тоді були важкі часи».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.