У мерії Дніпра розповіли про особливості реєстрації на ЗНО-2020

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання стартувала 3 лютого і триватиме до 24 березня. Водночас для випускників шкіл, професійних (професійно-технічних) закладів освіти цей термін – до 17 березня. Внести зміни до реєстраційних даних можна до 24 березня. Про це під час прямої телефонної лінії 5 лютого повідомила директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

Для реєстрації необхідно заповнити картку, яку можна сформувати через сайт українського чи регіонального центру оцінювання якості освіти. Далі необхідно наклеїти два фото на документи і написати текст-прохання зареєструвати на ЗНО-2020. Його приклад міститься у контрольно-інформаційному листі, який абітурієнт отримує під час реєстрації. Потім слід додати копію паспорта, завіривши власним підписом, і принести усе це до школи (технікуму чи училища). Заклади комплектують пакет документів і надсилають до регіонального центру.

«Ми вже обробляємо документи і надсилаємо сертифікати до закладів. Вони і є підтвердженням того, що людина зареєстрована. Тобто заповнена реєстраційна форма – це ще не є реєстрацією. Дійсно, необхідно дотриматися певної процедури, але правила цілком зрозумілі. Щодо випускників минулих років, то вони самостійно доставляють до регіонального центру документи», – розповіла Марина Горбенко-Хвастунова.

Директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти також нагадала, що у формі ЗНО абітурієнти складатимуть тестування, яке матиме подвійну силу – державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти і вступного іспиту: «Новації нинішнього року мінімальні – це обов’язковість третього предмету державної підсумкової атестації у формі ЗНО для учнів закладів професійно-технічної освіти або студентів технікумів, які здобувають повну загальну середню освіту цьогоріч».

ЗНО відбуватиметься з 11 дисциплін. Учасник може обрати для себе максимум чотири предмети. Обов’язковими для зарахування ДПА у формі ЗНО залишаються  українська мова й література, а також історія України або математика – на вибір. Основна сесія ЗНО проходитиме з 21 травня по 15 червня.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.