У Дніпрі громадські організації можуть отримати ґранти на реалізацію проєктів

У Дніпровській міські раді розпочато конкурс на виділення ґрантів для реалізації проєктів громадських організацій. Він проводиться вже четвертий рік поспіль, за цей час було успішно реалізовано 27 ініціатив. У мерії планують профінансувати проєкти на загальну суму 2 млн грн. Заявки на конкурс можна подавати до кінця лютого. Про це під час пресконференції 30 січня повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

«Ми ставимо собі за мету підтримувати ініціативи громадських організацій. Вони можуть отримати ґранти на реалізацію проєктів у таких сферах: розробка інноваційних рішень для вирішення проблем громади та органів місцевого самоврядування, створення ресурсно-комунікаційних платформ, на яких громадські організації могли б спілкуватися між собою, отримувати певні знання та навички щодо написання проєктів, кошторисів тощо. Уже було успішно реалізовано ініціативи, в рамках яких людей поважного віку навчали користуватися онлайн-сервісами, молодь – основ громадянського суспільства, а голів органів ОСББ та активних громадян – як користуватися міськими та державними електронними сервісами, як спілкуватися з органами влади, оформлювати електронні підписи. Також було реалізовано проєкт «Школа громадського діяча», де молоді лідери отримали знання і навички з написання та реалізації проєктів для вирішення складних соціальних, екологічних та інших проблем», – зазначив Артем Нідєлько.

Для тих громадських організацій, які бажають взяти участь у конкурсі, орієнтовно у середині лютого буде проведено семінар-тренінг з правильного оформлення конкурсної заявки. До цього часу учасникам потрібно буде підготувати необхідний пакет документів.

«Про час і місце проведення тренінгу ми повідомимо додатково. Наразі усі охочі можуть реєструватися до участі за номером телефону: 744-00-16», – додав Артем Нідєлько.

Заявку обов’язково необхідно подати як в електронному, так і друкованому вигляді (проспект Дмитра Яворницького, 75 (503 кабінет)). Детальну інформацію можна отримати за посиланням або за номером телефону: 744-00-16.

Реалізувати проєкти переможців планують до кінця жовтня 2020 року.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.