Інформація про проведення конкурсу на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста що відбудеться 24.01.20

Інформація
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
ДЕПАРТАМЕНТУ ПО РОБОТІ З АКТИВАМИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Про проведення конкурсу на право оренди об'єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста

В оголошенні про проведення конкурсу на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста на 24.01.20 за адресами: вул. Короленка, 24 А та вул. Данила Галицького, 31 (літ. А-2) були допущені помилки при розрахунку орендної плати. Правильним просимо вважати так:

  - одноповерхова нежитлова будівля літ. Д-1, загальною площею 1625,2 кв. м , ґанки та рампа літ. д-д5; двоповерхова нежитлова будівля літ. П-2, загальною площею 122,8 кв.м з підвалом літ. під. П-2 та входом в підвал зі сходами літ. п, п1: двоповерхова  нежитлова будівля літ. В-2, загальною площею 1073,3 кв. м: ворота та огорожі №1,3,4,5, які розташовані за адресою: вул. Короленка, 24А, балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради; стартова орендна плата за базовий місяць листопад 2019 року – 4782,13 грн.; сума застави – 4782,13 грн.

- нежитлове приміщення загальною площею 53,7 кв. м, яке розташоване на цокольному поверсі двоповерхового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 31 (літ. А-2), балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради; стартова орендна плата за базовий місяць листопад 2019 року – 277,00 грн.; сума застави – 277,00 грн.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.