Інформація про засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста яке відбулося 11.01.2020

Інформація
ДЕПАРТАМЕНТУ ПО РОБОТІ З АКТИВАМИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Про результати конкурсу на право оренди об'єктів комунального нерухомого майна

11.01.2020 відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста

За результатами конкурсу по об’єктах оренди вирішено:

1. Нежитлові приміщення загальною площею 134,3 кв.м (в т.ч. ганок 46,5 кв.м), 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Шолохова, 29 (літ.А-9), н.п. № 570, 570А, 571 – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "Люстер".

2. Нежитлова 3-поверхова будівля з підвалом та будівлі гаражів загальною площею 1230,6 кв.м, за адресою: м. Дніпро, просп. Сергія Нігояна, 33а (літ.А-3, В, З, Е) – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "Легал Плюс".

3. Нежитлове приміщення загальною площею 53,6 кв.м (в т.ч. місця загального користування), 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, 1 – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "СВ ЮНІОР".

4. Нежитлове приміщення загальною площею 154,42 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Космічна, 19 – конкурс вважати таким, що не відбувся.

5. Нежитлове приміщення загальною площею 88,1 кв.м (в т.ч. ганок 13,4 кв.м), 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Савкіна,2 – укласти договір оренди з Фізична особа – підприємець Григорян Артур Михайлович.

6. Нежитлове приміщення загальною площею 224,4 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 70Б – укласти договір оренди з Громадянин України Луценко Сергій Григорович.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.