Близько 300 людей у Дніпрі заспівали колядку "Нова радість стала"

11 січня на Центральному залізничному вокзалі Дніпра вихованці закладів позашкільної освіти міста влаштували вертепно-колядне дійство «Нова радість стала» для подорожніх. Такий захід проходить уже другий рік поспіль. У ньому взяли участь близько 200 дітей різного віку.

«Сьогодні ми вітаємо всіх із новорічними та різдвяними святами. Колядками, щедрівками та обрядовим вертепом діти з усіх закладів позашкільної освіти міста  зустрічають тих, хто приїхав до нашого міста, проводжають тих, хто їде, підтримують тих, хто зустрічає. Таким чином разом ми прагнемо створити святкову магічну атмосферу у дусі українських традицій на весь рік», – розповіла заступниця начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Анна Браткова.
На всіх учасників заходу чекали конкурси та подарунки. Завершилося свято великим флешмобом, під час якого діти та всі присутні виконали одну з найвідоміших українських колядок «Нова радість стала».
«Я вперше брала участь у такому заході. Мені сподобалося, адже це дуже приємно радувати людей навколо, створювати для них гарний настрій. А сьогодні це взагалі люди, які йдуть на потяг або приїздять до Дніпра і їм, мабуть, незвично, що співають так багато дітей, таке яскраве та веселе свято.  На мій погляд, це має об’єднувати людей», – поділилася враженнями учасниця театралізованого дійства Владислава Кравченко.
Федір Іванович чекав на свій потяг до Запоріжжя. Каже, що у Дніпрі гостював у рідних.  
«Поки чекав на поїзд, підійшов подивитися, що тут відбувається. Мені сподобалося, як співали діти. Так гарно вбрані, чудово колядували. У своєму місті я такого не бачив. Можна сказати, що у Дніпрі мене гарно прийняли та ще й весело провели», - сказав пан Федір.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.