У Дніпрі перевірили нову систему пожежної сигналізації

У Дніпрі відбулася перевірка нової пожежної сигналізації у дошкільному закладі НВК № 148 «Планета Щастя». Торік такі сучасні системи встановили у 6 дитсадках, цьогоріч планують ще у 14-ти.

Так, у НВК № 148, де навчається 343 дитини дошкільного віку і 117 першокласників, при перевірці система спрацювала чітко в усіх приміщеннях.

Вихователька згаданого закладу Ірина Запорощенко розповіла: двічі на рік відбуваються тижні з пожежної безпеки, і алгоритм дій дітям розповідають в ігровій формі.

«Діти не розгубилися, тому що проводилася попередня робота. Діти знають алгоритм дій і вони розуміють, коли звучить сигнал пожежної тривоги, то потрібно одягатися і в жодному разі не губитися. Окрім цього, потрібно уважно слухати наставляння вихователя», – розповіла вихователька.

Вихованки Арина й Аліса розповіли, що коли почули сигнал тривоги, їм було трохи страшно.

«Вихователька нам казала, щоб ми не боялись, бо приїдуть пожежні. Ми послухали виховательку і швидко одяглися, потім допомагали іншим. Раніше нам розповідали, що, коли пожежа, потрібно закрити обличчя руками і швидко вибігти на вулицю», – поділилися дівчата.

Михайло навпаки не злякався і чітко розумів, що потрібно робити: «Я розумів, що потрібно швидко переодягатися і виходити по спеціальних сходах, щоб рятуватися від пожежі».

Водночас начальник відділу пожежної безпеки КП «Безпечна та інноваційна освіта» міського департаменту гуманітарної політики Єгор Худий зазначив: усі дитсадки 100 % забезпечені вогнегасниками. Їх регулярно перевіряють фахівці та виконують відповідне технічне обслуговування.

За ініціативою міського голови Бориса Філатова з 15 січня по 15 лютого у Дніпрі перевірятимуть усі школи та дошкільні заклади на дотримання пожежної безпеки. За її результатами сформують базу послуг і закупівель, які необхідно здійснити.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.