Інформація про засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста що відбулося 03.01.2020

Інформація
ДЕПАРТАМЕНТУ ПО РОБОТІ З АКТИВАМИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Про результати конкурсу на право оренди об'єктів комунального нерухомого майна

03.01.2020 відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста

За результатами конкурсу по об’єктах оренди вирішено:

1. Нежитлова одноповерхова будівля загальною площею 153,0 кв.м, за адресою: м. Дніпро, просп. Пушкіна, 39-Б (літ.В-1) – конкурс вважати таким, що не відбувся.

2. Нежитлові будівлі та споруди загальною площею 1135,2 кв.м, за адресою: м. Дніпро, вул. Мандриківська, 48 – укласти договір оренди з Обслуговуючий кооператив "Житлово-Будівельний кооператив "Перемога 1".

3. Нежитлове приміщення загальною площею 83,9 кв.м, цоколь, за адресою: м. Дніпро, вул. Гладкова, 47 – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРЕЙДГОЛДТАУН".

4. Нежитлове приміщення загальною площею 100,4 кв.м, підвал, за адресою: м. Дніпро, вул. Пастера, 10, н.п. №1 – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "ІЛАЙ-ЕСТЕЙТ".

5. Нежитлові приміщення загальною площею 749,83 кв.м (в т.ч. місця загального користування на першому поверсі 133,23 кв.м), 2-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Данили Галицького, 31 – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "ІЛАЙ-ЕСТЕЙТ".

6. Нежитлові приміщення загальною площею 267,8 кв.м, цоколь, 1-й та 2-й поверхи, за адресою: м. Дніпро, вул. Данили Галицького, 31 – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "ІЛАЙ-ЕСТЕЙТ".

7. Нежитлове приміщення загальною площею 85,5 кв.м, цоколь, за адресою: м. Дніпро, вул. Гомельська, 59 (літ.А-3) – укласти договір оренди з Фізична особа – підприємець Бабенко Катерина Володимирівна.

8. Нежитлове приміщення загальною площею 75,0 кв.м, підвал, за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 8 – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "ІЛАЙ-ЕСТЕЙТ".

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.