Роботи з підсилення будівлі гуртожитку завершено, – заступник міського голови

За словами заступника міського голови Дніпра Олександра Шикуленка, роботи з підсилення будівлі гуртожитку № 2 НТУ «Дніпровська політехніка» були розбиті на два етапи: зовнішні та внутрішні. Перший – з укріплення зовнішніх конструкцій з боку стіни, що виходить на проспект Яворницького. Другий – зміцнення у підвалі та на першому поверсі в аварійному квадраті. Роботи здійснювалися із застосуванням металевих каркасів, балок, які підтримують перекриття першого і другого поверхів, а також металевих каркасів для колон першого поверху.

«Проєкт розробила Придніпровська будівельна академія. Роботи зі зміцнення гуртожитку проходили 33 дні, і сьогодні спеціальна комісія академії перевірила будівлю. Проведеними роботами залишилася задоволена. Надзвичайна ситуація ліквідована. Тепер працівники НТУ «Дніпровська політехніка» можуть безпечно продовжувати ремонт», – розповів Олександр Шикуленко.

Нагадаємо, аварійна ситуація у гуртожитку № 2 НТУ «Дніпровська політехніка» сталася через потрапляння поверхневих вод (зливи 5 та 6 жовтня) під фундамент будівлі. Таким чином вода вимила ґрунт, і споруда почала просідати.  

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.