Борис Філатов вручив призерам міжнародних змагань серед дорослих з олімпійських видів спорту грошові сертифікати на загальну суму у 160 тис. грн

2 грудня у мерії Дніпра нагородили кращих дніпровських спортсменів, котрі стали призерами цьогорічних чемпіонатів і Кубків світу та Європи з олімпійських видів спорту серед дорослих. Вони отримали премії на загальну суму у 160 тис. грн. Розмір грошових сертифікатів залежав від рангу змагань.

«Ми – відкрита влада, котра готова йти назустріч спортивній спільноті. Ми всюди декларуємо, що Дніпро – це спортивна столиця. Тож чим більше керівники спортивних федерацій братимуть активну участь у комунікації з виконкомом міської ради, нашим управлінням спорту, тим більше уваги буде спортивним досягненням», – сказав Борис Філатов під час зустрічі зі спортсменами у білій залі міської ради.

Грошові сертифікати отримали дев’ятеро призерів змагань міжнародного рівня.

Нодар Мачутадзе виборов, зокрема, срібну нагороду на Кубку Європи з дзюдо серед чоловіків, який відбувся у вересі у Братиславі.

«Цей рік був успішним для мене. Минулий я пропустив через травму, тож набирав форму. Приємно, коли ти робиш щось і тебе помічають», – розповів спортсмен.

Також премію отримав Богдан Нікішин, котрий завоював срібло у командній першості чемпіонату світу з фехтування. Матеріальне заохочення отримала і Анастасія Коженкова, яка здобула бронзову медаль чемпіонату Європи з академічного веслування у складі жіночого екіпажу четвірки парної. Крім цього, відзначили срібного призера чемпіонату Європи із сучасного п'ятиборства у континентальній першості в естафеті Владислава Ридванського і бронзового призера Кубка Європи Федора Панька.

Деякі спортсмени не змогли особисто забрати сертифікати – через збори. Тож за них це зробили рідні та професійні наставники. Так, відзнаки передадуть володарці бронзової нагороди чемпіонату Європи серед жінок з боксу у ваговій категорії до 81 кг Анастасії Черноколенко, срібній медалістці чемпіонату Європи зі стрільби із пневматичної зброї серед дорослих із дистанції 10 м Поліні Конарєвій, а також Андрієві Говорову, котрий виборов золото на Кубку світу з плавання серед чоловіків на дистанції 50 м батерфляєм, і Руслані Булавіній, яка здобула бронзову медаль на Кубку Європи серед жінок з дзюдо у ваговій категорії +78 кг.

Зазначимо, що у Дніпрі працює 27 спортивних шкіл, а також 60 федерацій з різних видів спорту. Із них 33 – олімпійських видів спорту та 27 – з неолімпійських. Мерія також проводить і підтримує змагання різних рівнів: від міського до міжнародного.