Інформація засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста що відбулося 22.11.2019

Інформація
ДЕПАРТАМЕНТУ ПО РОБОТІ З АКТИВАМИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Про результати конкурсу на право оренди об'єктів комунального нерухомого майна

22.11.2019 відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста

За результатами конкурсу по об’єктах оренди вирішено:

1. нежитлове приміщення загальною площею 13,4 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, ж/м Тополя-2, 28, корп. 6, н.п. №VI – укласти договір оренди з Фізична особа – підприємець Кожушний Володимир Васильович.
2. нежитлове приміщення загальною площею 7,92 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Шолохова, 5 – укласти договір оренди з Фізична особа – підприємець Кожушний Володимир Васильович.
3. нежитлові приміщення загальною площею 1055,2 кв.м, 1-й поверх та підвал, за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 58 – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробнича Фірма "Українська Будівельна Корпорація".
4. нежитлові приміщення загальною площею 726,1 кв.м, цоколь, 1-й та 2-й поверхи, за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 37 – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "ЄРЦ КП".
5. нежитлове приміщення загальною площею 163,0 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Робоча, 89Б – укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛГОЛД".
6. частина нежитлового приміщення загальною площею 8,0 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, 22 – укласти договір оренди з Фізична особа – підприємець Солодовник Володимир Володимирович.
7. нежитлове приміщення загальною площею 12,0 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Панікахи, 53 – укласти договір оренди з Фізична особа – підприємець Єгорова Тетяна Ігорівна.
8. нежитлове приміщення загальною площею 90,2 кв.м, цоколь, за адресою: м. Дніпро, вул. Новокримська, 3 – укласти договір оренди з Громадська організація "Підтримка людей з аутизмом та іншими ментальними порушеннями "Ми поряд".

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.