Громадська організація Дніпропетровського національно-культурного товариства циган «Романо кхам»

Любов Власова – голова організації, один з найвідоміших представників ромської інтелгенціі незалежної України, веде активну творчу і громадську діяльність для підвищення соціально-духовного рівня громадян України, заощадження і розвитку самобутньої ромської культури і традицій.

Власова Л.А. в сфері культури працює майже 30 років. Нею створений вокально-інструментальний ансамбль «Моя душа», де вона художній керівник і солістка. Величезну увагу Любов Власова приділяє ромським дітям, для яких вона вперше в Україні в 2003 році заснувала школу-студію мистецтв, в тому ж році організувала обласний дитячий фестиваль циганського мистецтва «Діти сонця». У 2004 р на базі школи мистецтв був заснований новий ансамбль «Жива вода». Також в 2004 році був проведений Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль «Романо Кхам», на якому були присутні видатні діячі культури ромів України, керівники управління культури Дніпра та області, брали участь понад 100 конкурсантів, були присутні в залі більше 1000 глядачів.

Любов Власова вперше в Україні в 2005 році організувала загальноміське святкування, народні гуляння і святковий концерт за участю ромських колективів міста та області, присвячений міжнародному дню ромів. Як піаністка і вокалістка проводить благодійні концерти в лікарнях і госпіталях для ветеранів ВВВ і АТО, інвалідів та людей похилого віку, а також у церквах і на великих концертних майданчиках м.Дніпра під час проведення міських свят.

Творчі колективи під керуванням Любові Власової беруть активну участь в міжнародних, всеукраїнських та міських фестивалях, культурно-мистецьких та благодійних заходах, за участь в яких нагороджена безліччю нагород: Вокально-інструментальний циганський ансамбль «Жива вода» отримав Гран-Прі почесний диплом Міжнародного ромського фестивалю «Амала-2001», м Київ, Фольклорний ансамбль «Жива вода» за активну творчу діяльність, спрямовану на збереження, розвиток і популяризацію ромського мистецтва не одноразово нагороджувався дипломами Всеукраїнського ромського фестивалю мистецтв «Слобожанська підкова», (2005, 2006, 2007. 2008, 2010р.), г. Харьков, а також багатьох інших ромських фестивалів, які щорічно проводяться в містах Київ, Одеса, Кременчук, Донецьк, Миколаїв , де традиційно нагороджується Гран-Прі.

Найвищим визнанням високої професійної майстерності є нагорода Любові Власової Гран-Прі на Першому Українському фестивалі-конкурсі виконання романсу в м. Запорожжі, де суддями були професори консерваторій багатьох міст, зокрема Києва і Одеси. Свою громадську позицію про розвиток музичної та духовної культури в регіоні та в Україні Любов Анатоліївна висловлює по телебаченню у багаточисельних інтерв'ю, на нарадах в міській раді, облдержадміністрації, на раді з національних меншин і міграції Верховної ради України.

Контакти: 

м. Дніпро,

Власова Любов Анатоліївна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100026746154112

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.