У Дніпрі цьогоріч з’явилося близько пів сотні нових ігрових майданчиків і альтанок у дитсадках міста

У Дніпрі з початку 2019 року витрачено 6,3 млн грн на близько пів сотні нових ігрових майданчиків і альтанок у 14 дошкільних навчальних закладах. У 2020-му оновлення у дитячих садках продовжиться. Зараз у мерії збирають заявки, на підставі яких складуть план робіт і кошторис. Питання облаштування дошкільних навчальних закладів у пріоритеті міського департаменту гуманітарної політики і на контролі мера Бориса Філатова.

Так, у дитячому садку № 33 «Берізка» Самарського району нещодавно здали в експлуатацію нову сучасну комбіновану ігрову зону. На те, щоб виготовити майданчик і встановити його, знадобилося всього 10 днів.

«Така ігрова зона дає дітям умови не тільки для фізичного розвитку, тут можна і побігати, і пограти в різні логічні ігри. Нам вдалося створити маленьку, але сучасну ігрову зону, яка дуже тішить дітей. Цей садок старий, ігрові майданчики потребували оновлення. Навесні цього року адміністрація дитсадка і батьківський актив звернулися з цією проблемою до департаменту. Пів року пішло на те, щоб пройти всі необхідні процедури: скласти технічну документацію, визначити місцерозташування майданчика, його наповнення, визначити за підсумками торгів у системі «ProZorro» підрядника, який зможе забезпечити гарантії якісної реалізації проєкту», – розповів виконувач обов'язків начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Аджимян.

М'яке гумове покриття на майданчику сертифіковане за умовами дошкільних установ і не травматичне при падінні дитини. Усі інші елементи виконані із сучасних екологічно чистих матеріалів, покритих нешкідливими для дітей фарбами і лаком.

Гарантія на покриття – рік, але до регулярного обслуговування таких конструкцій у департаменті готові.

Завідувачка згаданого дитсадка Людмила Тарасова вдячна міському департаменту за таку швидку реакцію на звернення. «Зараз садок відвідують 127 малюків, серед них – 24 дитини з особливими освітніми потребами. Цей майданчик дає дітям можливість не тільки бути фізично активними, а й розвивати логічне мислення. Вони освоїли тут усе дуже швидко. Очі світяться, діти організовують чергу, яка група піде першою гратися», – зазначила Людмила Тарасова.

Зараз під контролем міського департаменту гуманітарної політики встановлення ще п'яти альтанок – уже у дитячому садку № 305.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.