Дніпропетровський філіал «Земляцтво кримських татар»

ГО "Земляцтво кримських татар"  –  громадська організація, що представляє інтереси корінного народу Криму – кримських татар (кримців), які проживають в Україні. "Земляцтво кримських татар" прагне до єдності і сприяє творчому збагаченню кримських татар, підтримуючи їх духовну, культурну та соціальну спадщину за межами їхньої історичної Батьківщини. "Земляцтво кримських татар" підтримує  ініціативи міжкультурної взаємодії, спрямовані на розвиток миру, толерантності і взаємоповаги між представниками різних етносів та конфесій, що проживають в Україні. Також "Земляцтво кримських татар" регулярно проводить зустрічі кримських татар для зміцнення та підтримки власних автентичних цінностей і традицій.

"Земляцтво кримських татар" діє на постійній основі і спрямовує свою діяльність на:

  • посилення процесу консолідації серед кримськотатарського народу;
  • взаємодію з національним з'їздом, вищим повноважним представницьким органом кримськотатарського народу Курултаєм (Milliy Qurultay) і єдиним вищим повноважним представницько-виконавчим органом кримськотатарського народу Меджлісом (Milliy Meclis);
  • побудову міжнаціонального діалогу та взаєморозуміння з усіма народами, що проживають в Україні;
  • сприяння забезпеченню прав і свобод кримських татар.

 

Місія ГО "Земляцтво кримських татар" - сприяння розвитку культурного життя кримськотатарського народу, побудова громадянського суспільства в Україні, яке базується на принципах толерантності, взаємоповаги та взаєморозуміння. Одним із пріоритетних напрямків діяльності "Земляцтво кримських татар" є створення культурних центрів кримських татар у м. Дніпрі та інших містах нашої держави, які мають на меті ознайомлення з культурою, традиціями, мистецтвом, літературою та історією кримськотатарського народу, а також задоволення культурних, соціальних та освітніх потреб.

Регіональні представництва також є у місті Києві, Львові, Херсоні та Генічеську.

Контакти:

м. Дніпро,

вул. Чернишевського, 47

E-mail: [email protected]

Мустафаєв Кемал Віталійович

https://qirimcemiyeti.org/

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.