Єврейська громада

ОБ'ЄДНАННЯ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО РЕГІОНУ

Одним з найважливіших центрів розвитку єврейського життя в Україні був і залишається Дніпро.

16 жовтня 2012 року в присутності багатьох почесних гостей була перерізана стрічка і прикріплені мезузи до входу в найбільший в світі єврейський центр «Менора», який створений з ініціативи та завдяки Президенту Дніпропетровської єврейської громади Геннадія Борисовича Боголюбова й Ігоря Валерійовича Коломойського - Президента «Об'єднаної Єврейської Общини України".

У 2017 році після реконструкції та відновлення історичного вигляду було відкрито будівлю синагоги «Альтершіл», в 2018 - будівля синагоги «Леви-Іцхак».

Культурне життя Єврейської громади Дніпра також насичене і різноманітне. Фестивалі, художні фотовиставки, гастролі відомих виконавців та виступи творчих колективів міста завжди стають значними подіями в культурному житті всього міста.

За роки відродження в Дніпровській єврейській громаді створена розвинута структура єврейських освітніх установ, від дошкільних до вищих навчальних закладів; безліч курсів та структур, які надають послуги неформальної освіти.

Єврейська громада Дніпра є визнаним зразком і лідером єврейського відродження на пострадянському просторі - десятки громад України і ближнього зарубіжжя направляють своїх представників в єврейську громаду Дніпра для вивчення досвіду її роботи.

 

Контакти:

м. Дніпро,

вул. Шолом Алейхема, 4

E-mail: [email protected]

конт.тел.: (056) 717 70 70; (056) 717 70 71

Романов Ігор Олегович

http://djc.com.ua/

МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ЖІНОЧА ЄВРЕЙСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПРОЕКТ КЕШЕР" В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер», організація яка веде свою діяльність в Україні з 1997 року. Протягом всього часу, головною метою проекту є об'єднання єврейських жінок під єдиною егідою для підтримки і надання всебічної допомоги.

Організація об'єднує іудейок з України, Білорусі, Молдови, Грузії, Ізраїлю та інших країн, які завдяки взаємодії і реалізації різних проектів прагнуть поліпшити соціальне, економічне становище жінки в суспільстві. Крім цього жінки прагнуть створити безпечний світ, де пануватиме любов і взаємоповага. Важливо, що однією з ключових завдань організації є популяризація єврейської культури в суспільстві.

Варто зазначити, що в своїх установах «Проект Кешер» в формі освітніх семінарських занять навчає жінок, виховуючи вольові та лідерські якості, а також допомагає реалізовувати соціальні проекти. Кожна учасниця єврейської організації «Проект Кешер» - це активістка, яка прагне змінити світ на краще при цьому цінує і шанує традиції своїх предків.

Також організація відома на державному рівні, взаємодіє з громадськими та національними структурами.

Контакти:

м. Дніпро,

вул. Комсомольська, 52, оф.308

E-mail: elnat[email protected]gmail.com

Гончарова Елла Натанівна

https://www.facebook.com/ProjectKesherUkraine/

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.