Об'єднаний конгрес азербайджанців у Дніпропетровській області

У своїй діяльності Конгрес керується інтернаціональними принципами, демократичними початками і традиціями гуманізму азербайджанського і українського народів, проводить національно-культурні свята і створює умови для задоволення наших національно-духовних, соціально-політичних, творчих потреб, а також захист прав і інтересів.

Сьогодні регіональні організації Конгресу існують у всіх областях України і також в Автономній республіці Крим.

Конгрес азербайджанців України бере активну участь в організації і проведенні різних культурних і благодійних акцій. Для пропаганди культури і мистецтва азербайджанського народу був створений професійний ансамбль «Азербайджан».

Потрібно відмітити, що регіональні організації Конгресу беруть участь у житті свого міста і області, стають членами інших суспільних об’єднань, благодійних фондів, діяльність яких направлена на укріплення дружби між народами, які проживають на території України, допомогу обездоленим, бідним – незалежно від національності.

У Криму, Дніпропетровській і Харківській областях Конгрес має свої друковані видання. В Києві регулярно виходить газета «Голос Азербайджану» двома мовами – азербайджанською та українською (головний редактор Г.С.Тагієв), яка знайомить своїх читачів з новинами і подіями в Азербайджанській республіці і розповідає про життя діаспори в Україні.

Контакти:

м. Дніпро, вулиця Щепкіна, 15

E-mail: [email protected]

Ахмедов Наджаф Садай Огли

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.