Об'єднаний конгрес азербайджанців у Дніпропетровській області

У своїй діяльності Конгрес керується інтернаціональними принципами, демократичними початками і традиціями гуманізму азербайджанського і українського народів, проводить національно-культурні свята і створює умови для задоволення наших національно-духовних, соціально-політичних, творчих потреб, а також захист прав і інтересів.

Сьогодні регіональні організації Конгресу існують у всіх областях України і також в Автономній республіці Крим.

Конгрес азербайджанців України бере активну участь в організації і проведенні різних культурних і благодійних акцій. Для пропаганди культури і мистецтва азербайджанського народу був створений професійний ансамбль «Азербайджан».

Потрібно відмітити, що регіональні організації Конгресу беруть участь у житті свого міста і області, стають членами інших суспільних об’єднань, благодійних фондів, діяльність яких направлена на укріплення дружби між народами, які проживають на території України, допомогу обездоленим, бідним – незалежно від національності.

У Криму, Дніпропетровській і Харківській областях Конгрес має свої друковані видання. В Києві регулярно виходить газета «Голос Азербайджану» двома мовами – азербайджанською та українською (головний редактор Г.С.Тагієв), яка знайомить своїх читачів з новинами і подіями в Азербайджанській республіці і розповідає про життя діаспори в Україні.

Контакти:

м. Дніпро, вулиця Щепкіна, 15

E-mail: [email protected]

Ахмедов Наджаф Садай Огли

СПІЛКА АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 квітня 2010 року в місті Дніпрі відбувся І Форум азербайджанської молоді в Україні, в якому прийняли участь молодіжні делегації із усіх регіонів України. В результаті форуму було прийнято рішення про створення Координаційної ради азербайджанської молоді України.

Після форуму в місті Дніпрі, ініціативна група із чьотирьох молодих азербайджанців в Києві у 2010 році заснувала ГО «Спілка азербайджанської молоді в Україні» (САМУ). Основні пріоритети діяльності Спілки азербайджанської молоді в Україні:

- консолідація інтелектуальної та творчої азербайджанської молоді України.
- культурна дипломатія: презентація азербайджанської культури та традицій в Україні; інтеграція в українське культурне середовище студентів із Азербайджану, які отримують освіту в Україні; реалізація культурних проектів, направлених на зміцнення дружніх зв‘язків між українським та азербайджанськими народами.

- розвиток та укріплення партнерських та дружніх відносин між українською та азербайджанською молоддю.

- донесення історичної правди Азербайджану та України.
- популяризація в українському суспільстві принципів мультикультуралізму.
- активна інтеграція молодих азербайджанців України в громадянське суспільство та їх професійний розвиток.

Одночасно із створенням Спілки азербайджанської молоді в Україні почався процес формування регіональних представництв організації. Серед них формується і САМУ Дніпровської області, діяльність якого зайняла лідерські позиції серед регіональних представництв і продовжує своє функціонування і до сьогоднішнього дня.

Контакти:

тел.: + 38 (099) 421 24 29

E-mail: [email protected]

Ахмедов Емін

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.