У Дніпрі розпочався VIII міський міжвузівський турнір з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш»

14 листопада у Дніпрі стартував перший етап міського міжвузівського турніру з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш». Захід проводять щорічно до Дня студента. Цього разу участь у ньому беруть 16 команд з різних вищих навчальних закладів Дніпра.
«Ми раді, що у нашому місті «Битва за виш» проходить уже 8 рік поспіль і щороку набирає все більше обертів. Цьогоріч з’явилося гасло «Борись за виш!», а ідею цього унікального проєкту взяли на реалізацію 4 міста України. Головна мета турніру – об’єднання студентів, підвищення рівня студентського самоврядування, тому ми запроваджуємо певні подарунки. Команди-переможниці, які посядуть призові місця, отримають меблі та аксесуари для обладнання приміщень, що надає студентам навчальний заклад для тренувань, спілкування та підготовки до конкурсів і змагань», – розповіла начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дар’я Біла.
У рамках турніру команди вишів беруть участь у таких активних іграх, як більярд, лазертаг, боулінг, скелелазіння тощо. Цього року студенти матимуть змогу показати себе ще й у картингу. Крім того, учасники змагань проявлятимуть свій інтелектуальний рівень, кмітливість та акторську майстерність в іграх з «Мафії», «Alias» тощо. Уболівати та підтримувати студентів можна буде за допомогою інтернет-голосування.
«Команда нашого Університету ім. Альфреда Нобеля брала участь у битві торік і посіла друге місце. Чесно кажучи, наші активісти не робили великих ставок на те, що можна вибороти перемогу завдяки онлайн-голосуванню. Але потім ми зрозуміли, що треба запустити механізм, який об’єднуватиме всіх студентів. І таким чином інтернет-голосування зацікавило якщо не всіх, то більшість студентів: вони підходили, запитували як справи і активно підтримували команду. Таким чином «Битва за виш» об’єднує молодь заради спільної мети. Дякую департаменту гуманітарної політики та місцевій владі. Якби не ваша підтримка, то таких результатів не було б», – поділився думками радник ректора Університету ім. Альфреда Нобеля Микола Булгак.
Переможців турніру нагородять 25 листопада під час урочистої зустрічі з міським головою Дніпра до Дня студента.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.