Директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон підвела підсумки проєкту «Консультант роботодавця» на Дніпропетровщині

У Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості директор Державного центру зайнятості Olga Makogon підвела підсумки пілотного проєкту Інститут #КосультантРоботодавця та взяла участь у засіданні круглого столу з провідними роботодавцями міста Кривого Рогу.

Фахівці Дніпропетровської обласної служби зайнятості презентували власні напрацювання, розповіли, як відбувалась реалізація впровадження Проєкту та поділились своїми здобуткам у впровадженні Пілоту.

За три місяці впровадження Проєкту відбулись позитивні зрушення, які говорять про концептуальні зміни в обслуговуванні роботодавців Дніпропетровщини. «Ми пересвідчились, що за час його реалізації зріс рівень укомплектування вакансій та забезпечення роботодавця необхідними працівниками. Виросла взаємна відповідальність консультантів роботодавця та кар’єрних радників щодо забезпечення працедавця кваліфікованими кадрами. Поставлена мета: пошук роботи клієнту в двомісячний термін», - зазначає директор Дніпропетровського ОЦЗ Вікторія Кузнецова.

У рамках робочого візиту відбулось засідання круглого столу з провідними роботодавцями міста Кривий Ріг за участю голови Криворізька міська рада Юрія Вілкула. Учасникам засідання презентували стратегією розвитку державної служби зайнятості, результати взаємодії з ринкоутворюючими підприємствами Криворіжжя та обговорили основні завдання щодо забезпечення зайнятості на Україні.

За словами директора Державного центру зайнятості О. Макогон, мета впровадження Пілоту полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Міський голова Кривого Рогу Ю. Вілкул високо оцінив довіру державної служби зайнятості зазначивши, що невипадково місто називають містом-трудівником. «Наша мета – зробити його містом для працівників, тому ми очікуємо значних результатів від реалізації новітніх технологій служби зайнятості на нашій криворізький землі», - зазначив він.

«Наразі на Дніпропетровщині вже підведені підсумки пілотування проєкту Інституту #КонсультантРоботодавця. Варто визнати, що практичні напрацювання у впроваджені проєкту Дніпропетровською службою зайнятості, мають бути перенесені на загальноукраїнський рівень. Ми повинні сформувати унікальну, якісну та найбільшу базу вакансій легальної роботи в Україні, спростити процеси комунікації з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів. Наша задача працювати легально, ефективно, відверто і на перспективу та виступити головним гравцем на ринку праці щодо надання послуг з працевлаштування населенню та укомплектування потрібними кадрами роботодавців», - підсумувала Olga Makogon.

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.