Школа водіїв, ремонт колій, нові тролейбуси та трамваї: як розвивається електротранспорт у Дніпрі

Комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради постійно модернізує рухомий склад. Так, у 2019 році місто закупило 20 трамваїв з Німеччини, 14 з яких вже вийшли на маршрути. Також підприємство уклало договір з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо оновлення тролейбусного парку. Згідно з документом місто придбає 45 машин: 33 – класичні з низькою підлогою та 12 – з автономним запасом ходу. Дев’ять тролейбусів Дніпро вже отримав. Про це під час пресконференції 12 листопада повідомив директор комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Володимир Кобець.

«Розвиток міського електротранспорту – один з пріоритетних напрямів роботи мера Дніпра Бориса Філатова. Цей процес має декілька складових: придбання нового електротранспорту та модернізація старого. У 2019 році серед великих інфраструктурних об’єктів: було відкрито контактну мережу для тролейбусів на ж/м Сонячний, через що збільшилась кількість рухомого складу на цьому маршруті. Ми реконструювали мийню для рухомого складу у трамвайному депо. Я думаю, що вже наступного року пасажири побачать якісні зміни. Постійно покращується робота електронної диспетчерської, що дозволяє пасажирам відстежувати рух транспорту онлайн. Також запрацювала школа водіїв трамваїв і тролейбусів», – зазначив Володимир Кобець.

У 2019 році було виконано капітальний ремонт 3,5 км трамвайних колій та близько 25 км тролейбусних ліній. «Ці капремонти дозволять нам значно збільшити надійність. Якщо торік через несправність лінії 8,5 % рухомого складу тролейбусів вибувало з маршруту, зараз це лише 6 %. Що стосується трамваїв: було 8 %, зараз 5 %», – зазначив головний інженер КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Легкий. Як повідомив заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков, станом на 2019 рік у Дніпрі функціонує 20 тролейбусних маршрутів та 14 трамвайних. «У порівнянні з 2018 роком, збільшився випуск рухомого складу на маршрути. Торік виходили 90 тролейбусів на лінію, зараз – до 115. У 2018-му на маршрути випускали 160 вагонів трамваїв, зараз – 180», – зазначив Володимир Сусленков.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.