Палацу дітей та юнацтва – 85 років!

Цими вихідними міський Палац дітей та юнацтва відзначив 85-річчя. Гостей зустрічали міми – перевдягнені вихованці театрального гуртка. Для яскравих світлин у холі закладу облаштували фотозони. Привітати найстаріший заклад позашкільної освіти у Дніпрі зібралися вихованці, їх рідні, викладачі, колеги та представники Дніпровської міської ради.
«Міський Палац дітей та юнацтва, без перебільшення, – один із найсильніших позашкільних закладів в Україні, адже його випускники є переможцями, призерами та лауреатами величезної кількості різноманітних конкурсів. Це та висота, яка ставить на крило десятки тисяч маленьких дніпрян, дає натхнення, сили та вміння для польоту у творче життя. Ми пишаємося не тільки вихованцями палацу, а і його викладачами. На честь дня народження від міської ради ми даруємо сертифікат на 50 тисяч гривень нашому міському Палацу дітей та юнацтва та бажаємо не припиняти свій творчий політ», – розповіла начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.  
Міський палац розпочав свою діяльність у 1934 році у «Будинку губернатора». А от сучасну історію, з 1990-го, – на Набережній Перемоги, 5. Наразі на базі найстарішого позашкільного закладу Дніпра працює 50 колективів різних творчих напрямів, у яких виховується близько 2 тисяч дітей.
«У нас ювілей – 85 років від дня створення. Ми дуже вдячні всім за привітання та подарунки. Ми також постаралися для наших гостей – підготували святковий концерт, багато сюрпризів і подарунків. Міський Палац дітей та юнацтва – це сучасний заклад, у якому реалізують свої творчі задуми діти та педагоги з усього міста. Разом ми втілюємо у життя великі дитячі мрії», – зазначила директорка міського Палацу дітей та юнацтва Альона Шульга.  
Анастасія Данільченко вже 3 роки займається у театральному та музичному гуртках, каже, що мріє збирати великі зали.
«Я з дитинства мрію стати актрисою, грати у спектаклях на великій сцені. У цьому мені допомагають наші вихователі, вони дуже добрі, талановиті. Мені подобається відвідувати палац, тому що, займаючись тут, я поступово здійснюю свою мрію. Бажаю палацу розвитку і процвітання!» – поділилася враженнями дівчинка.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.