У Дніпрі демонтували незаконно встановлені металеві сходи до приватного офісу

Шостого листопада у Дніпрі працівники комунального підприємства «Благоустрій міста» разом з представниками Муніципальної варти демонтували незаконно встановлені металеві сходи до нотаріального офіса, який знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 25.  
«Власнику було видано припис про надання документів щодо законності розміщення цієї вхідної групи, а саме металевих сходів. Однак протягом визначеного терміну ніяких паперів до КП «Благоустрій міста» не надійшло. У ході перевірки виявилося, що розміщення сходів є безпідставним, тому виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про їхній примусовий демонтаж.  Звичайно, власника про це попередили. Тож сходи демонтували на законних підставах», – розповів юрист КП «Благоустрій міста» Павло Потапчук.
Також він додав, що приписи щодо надання дозвільних документів на вхідні групи надаються всім у місті власникам приміщень з окремим входом. Для законності розміщення сходів і ґанків у власника має бути у наявності принаймні один з таких документів: державний акт про постійне землекористування або договір оренди землі, чи право власності на нерухоме майно.
Нагадаємо, день тому працівники комунального підприємства «Благоустрій міста» разом з представниками Муніципальної варти мали провести демонтаж сходів до приватного ветеринарного кабінету, розташованого за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 29. Однак у ході роботи було виявлено порушення процедури розірвання договору. У зв’язку з чим демонтаж припинили. Пошкоджені сходи комунальники відновили.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.