Міський бюджет Дніпра додатково поповнився на 18 мільйонів гривень

Співпраця Дніпровської міської ради та Головного управління ДПС у Дніпропетровській області забезпечила додаткові надходження у місцевий бюджет у розмірі 18 мільйонів гривень. Про це стало відомо під час засідання робочої групи з питань збільшення надходжень до бюджету міста на чолі з начальником управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету ДМР Олександром Козиком та виконувачкою обов’язків начальника ГУ ДПС Ганною Чуб.

Управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради проводить системний моніторинг резервів муніципального бюджету, результати якого направляються до податкових органів для застосування заходів, передбачених Податковим кодексом України.

Завдяки особистому контролю виконувачки обов’язків начальника ГУ ДПС Ганни Чуб за відпрацюванням отриманих резервів, вже у вересні та жовтні цього року рівень додаткових надходжень до місцевого бюджету має тенденцію до стійкого зростання. Додаткове поповнення дозволило своєчасно та у повному обсязі профінансувати соціально важливі програми.

Так, за вересень-жовтень 2019 року до бюджету Дніпра додатково залучено 18,3 млн грн. Взагалі, внаслідок наполегливої співпраці, за 10 місяців цього року до кошторису міста додатково надійшло 105,6 млн грн. У загальному розмірі додаткових надходжень найбільшу питому вагу (90,4 % або 95,5 млн грн.) становлять доплати за землю.

Зазначимо, що керівництво ГУ ДПС та ДМР налаштовано на подальшу плідну співпрацю. Окрім цього, на засіданні робочої групи розглянули нагальні питання залучення наявних резервів бюджету міста, обговорили комплекс додаткових ініціатив стосовно забезпечення надходжень до місцевого бюджету. Також на зустрічі досягнуто конструктивних домовленостей у сфері оподаткування місцевими податками.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.