Спільні навчання представників Ситуаційного центру та Національної поліції щодо пошуку та затримання зловмисника, який угнав авто

06 листопада о 10-00 у приміщенні Ситуаційного центру (просп. Д. Яворницького, 75, 7 поверх) -спільні навчання представників Ситуаційного центру та Національної поліції щодо пошуку та затримання зловмисника, який угнав авто.

Усе відео перехоплення буде на великих екранах зі звуком у Ситуаційному центрі, також представникам ЗМІ нададуть  відео з автомобіля поліції, який братиме участь у затриманні «крадія».

Попередні підсумки роботи муніципальної програми «Безпечне місто» - покращення показників розкритя та попередження злочинів, подальший розвиток програми.

Спікери:

-міський голова Борис Філатов;

- заступник начальника управління – начальник чергової частини УПП в Дніпропетровській області Лілія  Наумушкіна.

Формат:

10-00-10-02 – вступне слово директора КП «ІНФО-РАДА-ДНІПРО» Дмитра Цимиренка про ситуацію, яка буде змодельована.

10-02-10-20 – на мобільний телефон патрульного поліцейського   поступає дзвінок про угон автомобіля на ж/м Перемога, в районі к/т «Салют».

Далі на моніторах фіксується пересування автомобілю. Патрульний поліцейський, представник управління поліції охорони у Дніпропетровській обл. коментують ситуацію, «ведуть» авто, яке угнали, спілкуючись по рації.

Автомобіль планують перехопити в районі Кайдацького мосту.

Орієнтовно о 10-20 підхід до преси  міського голови Бориса  Філатова та заступника начальника управління – начальника чергової частини УПП в Дніпропетровській обл.   Лілії  Наумушкіної.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.