Дніпрянка Ярослава Магучіх – найкраща юна спортсменка Європи!

У рамках 48-ї Генеральної асамблеї Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) пройшов гала-вечір, де було названо ім’я володаря нагороди імені Петра Нуровського. Найкращою юною спортсменкою Європи визнано дніпровську легкоатлетку Ярославу Магучіх, номіновану НОК України. Разом із нагородою переможниця отримала і грошову премію для освітніх цілей, спрямовану на допомогу юній спортсменці на шляху до Олімпійських ігор. Того ж дня Магучіх стала лауреаткою ще однієї престижної нагороди. У Таллінні її назвали переможницею в номінації «Висхідна зірка» Європи за підсумками 2019 року. Зазначимо, що цього сезону 18-річна Ярослава Магучіх виграла кілька медалей у стрибках у висоту на великих змаганнях. На початку травня легкоатлетка з результатом 1,96 м виграла золото на етапі Діамантової ліги в Досі, ставши наймолодшою переможницею в історії цих змагань. У липні вона виявилася значно сильнішою за ровесниць, вигравши чемпіонат Європи з легкої атлетики U20 з результатом 1,92 м. У серпні Ярослава Магучіх з результатом 1,96 м стала другою на чемпіонаті України, поступившись лише Юлії Левченко. А у вересні вона стала срібною призеркою на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Досі з результатом 2,04 метри, побивши 33-річний світовий рекорд у категорії U-20.