Оголошення про рейтинг конкурсних пропозицаій, поданих на конкурс проектів «Культурна столиця» у 2019 році

Рейтинг конкурсних пропозицаій, поданих на конкурс проектів
«Культурна столиця» у 2019 році

Назва проекту

Автор проекту

Середній бал

«Естафета поколінь. Твори українських композиторів»

Воробйова Наталія Іванівна

19,7

«Фотокнига «За місцем проживання»

Милов Марк Михайлович

19,5

«Мистецькі історії»

Пітірімов Данило Сергійович

15,4

«Інноваційна програма до спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Рудкевич Інна Володимирівна

14,9

«Urbi et orbi»

Лукашик Євген Олександрович

13,1

«Організація фестивалей та заходів з танцювального мистецтва»

Петровський Олег Алімович

13

«Видання серії книжок «Місто без окраїн». У Дніпрі 12 приміських селищ»

Давидов Олександр Дем'янович

12,1

«YouTube-серіал «Реально, з Дніпра»

Гриценко Валерій Анатолійович

11,9

«Документальний цикл "Запорозький батько" до 165-річчя ювілею Д. І. Яворницького»

Гриценко Валерій Анатолійович

11

«Сила особистості. Дні Івана Франка у Дніпрі»

Нудищук Марія Леонтіївна

11

«Авторський культурно-освітній проект «Ефект Моцарту»

Рожкова Леся Михайлівна

10,9

«Організація та проведення V Всеукраїнського фестивалю талантів та краси (міні-міс) Весна 2020 в театрі ім. Т. Г. Шевченка»

Малютіна Олена Володимирівна

10,5

«Видавничо-дослідницький проект «Дніпро Interbellum 1/0»

Кислов Михайло Даніілович

10,1

«XVIII міжнародний фестиваль-конкурс творчості дітей та молоді «Арабески в Богемії», місто Румбурк, Чеська і Саксонська Швейцарія (Чехія і Німеччина)»

Демченко Наталя Іванівна

10

«Випуск фото-книги професійного мандрівника Сергія Гордієнка «Світ без людини» накладом 30 примірників»

Гордієнко Сергій Іванович

9,9

«Інтенсивна освітня програма з культурної журналістики»

Попова Віта Володимирівна

9,8

«Відчуй» - це історія Дніпра у бронзових міні-скульптурках»

Самойленко Анна Володимирівна

9,8

 «Музично-театральний проект «Юна опера» та вокальна спадщина Володимира Скуратовського»

Скуратовська Ольга Володимирівна

9,5

«Створення арт-об'єкту «Абетка Дніпра»

Тицька Тетяна Вікторівна

9,2

«Історичний флеш-моб «Справа Сивого»

Чирук Святослав Володимирович

9,1

«Вокально-театральний клас (ансамбль) «Краплина дитинства»

Почтовик Олександра Юліївна

8,8

«Міський Дніпровський Благодійний Бал»

Акименко Людмила Сергіївна

8,5

«Мультимедійний фестиваль сучасної археології»

Галкін Данило Олегович

8,4

«Видання комплекту настільних ігор «Скарби Дмитра Яворницького»

Тимошенко Яна Петрівна

8,3

«Медіа-забезпечення культурологічної експедиції «Середземно-морський континуум»

Гордієнко Сергій Іванович

8

«Танці з батьками»

Головко Ольга Сергіївна

7,9

«Художньо-естетичне виховання - актуальний крок до духовного розвитку особистості»

Максимовська Наіна Яківна

7,6

«Створеня образотворчого видання  - альбому-каталогу «Дніпро. На хвилях часу»

Несмачний Сергій Миколайович

7,6

«Випуск книги спогадів всесвітньовідомого мандрівника-дніпрянина Сергія Гордієнка «Арка Анубіса» накладом 100 примірників»

Гордієнко Сергій Іванович

7,5

«Пролісок» - співучий світ навкруги»

Бакумець Анастасія Юріївна

7,4

«Каталог творів В'ячеслава Апета в техніці художньої емалі та живопису «Спалахи»

Апет В'ячеслав Петрович

7,3

«Доступний творчий розвиток»

Кирпале Аліна Василівна

7,3

«КУБ: передмова до партисипативного урбанізму в пост-радянському місті»

Пирожок Єлизавета Андріївна

7,1

«Проведення міжнародної науково-практичної конференції у Музеї українського дивопису «Синергія - шлях до пладних проектів» та видання збірників доповідей конференції»

Кравченко Валерія Едуардівна

6,9

«Виставка світлин «ДНІПРО - МІСТО НАТХНЕННЯ»

 

Волосов Максим Валерійович

6,7

«Майстерня і навколо. (Історичні ареали. 2,3,4. робітничі колонії Дніпра. Промзона)»

Соколенко Андрій Вікторович

6,7

«Серія майстер-класів в кінопавільйоні Contrabas movie hud»

Тесленко Олександра Олександрівна

6,6

«НАШ: МАЛЮНОК ПО ПАМ'ЯТІ». Віртуальний музей історії культового журналу»

Нікітіна Вікторія Іванівна

6,6

«Розробка проекту першої черги (музейно-виставковий майданчик «Космо-місто») Музею архітектури в місті Дніпро на базі приміщень та споруд ПДАБА»

Подолинний Сергій Іванович

6,4

«Життя та діяльність губернського комісара освіти на Катеринославщині  Івана Михайловича Труби (1878 - 1950) та його оточення»

Матросов Ярослав Миколайович

5,5

«Видання книги «Бандеровский» секс: Из Рая - Не Улетают»

Івашиненко Микола Павлович

5,3

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.