У Дніпрі нагородили учасників АТО/ООС медалями «Захиснику Вітчизни»

Напередодні святкування Дня захисника України і Покрови Пресвятої Богородиці у Дніпровській міській раді відбувся урочистий захід, на якому нагородили 20 бійців – учасників АТО/ООС – пам’ятними медалями «Захиснику Вітчизни».

«Для мене дуже велика честь знаходитися між вами – людьми у формі. Коли почались бойові дії, всі ми знаходилися хто на передовій, а хто в тилу. Сьогодні від мера Бориса Філатова та усієї Дніпровської міської ради хочу подякувати вам за те, що бороните свободу та незалежність України», – відзначив заступник міського голови Дніпра Едуард Підлубний.

Він також наголосив, що Дніпро – це форпост, який зупинив «російську весну». Зараз багато комунальних підприємств міської ради очолюють ветерани АТО. Так, ще у 2014 році вони стали на захист суверенітету держави, а, повернувшись до мирного життя, продовжили допомагати країні, працюючи у структурах муніципалітету.

У свою чергу волонтерка, професор кафедри, ДРІДУ НАДУ при Президентові України Таїсія Крушельницька додала: «Усвідомлення великої війни прийшло у вересні 2014, коли я з допомогою приїхала в лікарню імені Мечникова – форпост військової медицини України. Нам вдалося вистояли завдяки дитячій молитві, нашій єдності та вашій мужності. Це нам дало сили тоді і це вселяє впевненість сьогодні, що ми всі разом здобудемо перемогу».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.