Перші висновки гідрогеологічної експертизи: ґрунтові води на просп. Гагаріна у Дніпрі знаходяться на безпечній глибині

У Дніпрі триває гідрогеологічна експертиза біля гуртожитку «Дніпровської політехніки». Так, наразі спеціалісти надали надзвичайній комісії перші результати, які свідчать про те, що ґрунтові води на просп. Гагаріна знаходяться на безпечній глибині – 20 метрів. Далі експертна група досліджуватиме просп. Дмитра Яворницького (на ділянці від гуртожитку до монумента «Вічна Слава»). Про це 10 жовтня повідомив заступник голови надзвичайної комісії Олександр Шикуленко.

«Коли ми отримаємо усі результати обох експертиз, зможемо вирішити щодо відновлення руху транспорту цим кварталом, а також доступу людей до будівлі. Перші результати досить обнадійливі. Тому ми частково відкрили рух для пішоходів», – зазначив Олександр Шикуленко.

Безпосередньо у приміщенні гуртожитку № 2 «Дніпровської політехніки» зараз працюють спеціалісти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Вони обстежують приміщення будинку та фундамент у підвалі. Після проведення експертизи вони нададуть висновки щодо безпеки будівлі та рекомендації з її укріплення та реконструкції. Олександр Шикуленко також повідомив, що надзвичайна комісія зобов’яже комунальні, державні та приватні підприємства здійснити ревізію усіх ділянок, на яких вони проводять будь-які земельні роботи. Це дозволить зрозуміти стан ґрунтових вод і з’ясувати, чи не потрапляють туди поверхневі. Висновки мають надати до 17 жовтня.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.