Погода

Транспортна революція у Дніпрі: нові тролейбуси та сучасні автобуси з Wi-Fi

У Дніпрі з доручення міського голови Бориса Філатова почали реорганізацію транспортної мережі. Мета – прибрати малогабаритні маршрутки, аби замість них їздили автобуси великої місткості з кондиціонерами, в яких містянам буде комфортно та безпечно пересуватися.

«Я мав дуже серйозну розмову з директором департаменту транспорту, що до квітня наступного року потрібно повністю навести лад у транспортній сфері, а саме – з маршрутками. Уже зараз до міста заходитимуть перевізники з великими автобусами. Це принципове стратегічне рішення», – зазначив мер Дніпра в ефірі програми «Грані» на «34 телеканалі».
Так, у місті вже з’явився новий перевізник з 13 сучасними автобусами великої місткості. Він придбав їх власним коштом у Швеції. Вартість одного автобуса – близько 40 тис. євро. Вони мають Wi-Fi, пандуси, місце для візочків, пристрої для зарядки гаджетів, а незабаром в автобусах планують встановити термінали для оплати проїзду. Крім цього, машини екологічні.
Також, за словами Бориса Філатова, Дніпро закупить 33 нові тролейбуси у «Південмашу».
«Підприємство виграло тендер, я дуже пишаюся цим співробітництвом. До кінця року «Південмаш» обіцяє поставити нам 12 нових тролейбусів, усі 33 отримаємо до вересня 2020 року. Керівництво «Південмашу» теж вдячне за те, що замовлення саме у місті. Я думаю, що наші колеги впораються, і ми запустимо новий тролейбусний маршрут», – зазначив Борис Філатов.

Повне інтерв’ю міського голови Дніпра Бориса Філатова програмі «Грані» 34 каналу можна передивитися за посиланням.