Транспортна революція у Дніпрі: нові тролейбуси та сучасні автобуси з Wi-Fi

У Дніпрі з доручення міського голови Бориса Філатова почали реорганізацію транспортної мережі. Мета – прибрати малогабаритні маршрутки, аби замість них їздили автобуси великої місткості з кондиціонерами, в яких містянам буде комфортно та безпечно пересуватися.

«Я мав дуже серйозну розмову з директором департаменту транспорту, що до квітня наступного року потрібно повністю навести лад у транспортній сфері, а саме – з маршрутками. Уже зараз до міста заходитимуть перевізники з великими автобусами. Це принципове стратегічне рішення», – зазначив мер Дніпра в ефірі програми «Грані» на «34 телеканалі».
Так, у місті вже з’явився новий перевізник з 13 сучасними автобусами великої місткості. Він придбав їх власним коштом у Швеції. Вартість одного автобуса – близько 40 тис. євро. Вони мають Wi-Fi, пандуси, місце для візочків, пристрої для зарядки гаджетів, а незабаром в автобусах планують встановити термінали для оплати проїзду. Крім цього, машини екологічні.
Також, за словами Бориса Філатова, Дніпро закупить 33 нові тролейбуси у «Південмашу».
«Підприємство виграло тендер, я дуже пишаюся цим співробітництвом. До кінця року «Південмаш» обіцяє поставити нам 12 нових тролейбусів, усі 33 отримаємо до вересня 2020 року. Керівництво «Південмашу» теж вдячне за те, що замовлення саме у місті. Я думаю, що наші колеги впораються, і ми запустимо новий тролейбусний маршрут», – зазначив Борис Філатов.

Повне інтерв’ю міського голови Дніпра Бориса Філатова програмі «Грані» 34 каналу можна передивитися за посиланням.  

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.