Про підсумки проведення семінару «Інтелектуальна власність як важливий актив сучасного бізнесу. Шляхи набуття прав та їх захисту»

 24  вересня  у  Дніпрі  відбувся  семінар  «Інтелектуальна   власність  як  важливий  актив сучасного бізнесу.  Шляхи   набуття прав та їх захисту». Безкоштовний освітній захід   для представників малого і середнього  бізнесу, адвокатів-   практиків, корпоративних юристів-практиків  організував   департамент правового забезпечення Дніпровської міської   ради у рамках  реалізації інформаційного проєкту «Бізнес-простір Дніпра», започаткованого за ініціативою міського голови Бориса Філатова.

Семінар проводили фахівці патентного бюро «Др. Еміл Бенатов та Партнери» (м. Київ). Серед них і член правління Всеукраїнської асоціації патентних повірених, а також Асоціації правників України Данило Бенатов.

Учасники семінару отримали корисну інформацію з основ інтелектуальної власності, можливостей та стратегій реєстрації прав на торговельні марки, винаходи, промислові зразки та об’єкти авторського права в Україні та за її межами.

Окрему увагу під час проведення заходу було приділено питанням захисту обє'ктів права інтелектуальної власності на митному кордоні України та країн - членів ЄС.

Участь у семінарі взяло майже 80 осіб. По закінченню учасники отримали сертифікати.

 

       

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.