Борис Філатов: у Дніпрі запустили оновлений тролейбусний маршрут № 14

У Дніпрі розпочав роботу оновлений маршрут тролейбуса № 14, котрий з’єднує житломасив Сонячний із середмістям. Гілка пролягає через капітально відремонтований Центральний міст. Щоденно тут курсують 4 тролейбуси з низькою підлогою та кондиціонерами. З ініціативи мера Бориса Філатова протягом місяця вартість проїзду у 14-му тролейбусі становитиме 1 грн.

Ідея будівництва тролейбусного маршруту на житломасив Сонячний з’явилась ще на початку 2000-х. Однак лише два роки тому запустили маршрут № 14, котрий на той час став першою за чверть століття новою гілкою на тролейбусній мапі міста. Нині проклали майже 4 км контактної мережі. Реконструювали також і тутешню тягову підстанцію.

«У Дніпрі ми продовжуємо відроджувати муніципальний електротранспорт. Він комфортний та екологічний. Загалом, за останні чотири роки у Дніпрі вперше за тривалий час відкрили три нових тролейбусних маршрути. На житловий масив Парус і Сокіл зокрема», - сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Так, щомісяця оновленим маршрутом планують перевозити близько 115 тис. пасажирів.

Тролейбус у напрямку центру міста робитиме такі зупинки: ж/м Сонячний, Універсам, парк Cагайдак, ТЦ «Вавілон», вул. Князя Володимира Великого, вул. Глінки. У напрямку житломасиву Сонячний: вул. Глінки, «Мост-Сіті», ТЦ «Вавілон», парк Cагайдак, Універсам, ж/м Сонячний.

Інтервал очікування у години пік становитиме 7-8 хвилин.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.