У Дніпрі вперше за 18 років відкрилась Національна філателістична виставка

У Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. Яворницького відкрилася XVII Національна філателістична виставка «Укрфілекс Дніпро-2019». Такі масштабні виставки не проводилися в нашому місті та області з 2001 року. Тут представлені понад 160 виставкових стендів: більш ніж 60 експозицій в різних філателістичних класах і 9 експонатів в літературному класі. Свої колекції покажуть представники всіх регіонів України, а також Польщі та Білорусі.

«18 років ніхто не займався цим питанням, не ініціював такі виставки. Добре, що знайшлися люди, міська рада їх підтримала. Ця експозиція унікальна: по-перше, приїхали гості з-за кордону, по-друге, тут можна побачити такі експонати, які представлені в одному екземплярі. Наприклад, катеринославські марки», – зазначив під час відкриття виставки заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Дніпрянин Віталій Малов представив на виставці свою колекцію «Поштові та непоштові марки Катеринослава і Катеринославської губернії». Розповідає, що на деякі експонати «полював» близько 20 років. «Я займаюся колекціонуванням марок уже 54 роки. Почалося все з того, що мій батько був дуже відомим колекціонером, цю любов він мені прищепив. Потім я самостійно почав у цьому розбиратися. Мої улюблені теми – Катеринослав (марки та листівки) та Друга світова війна. Колекція про Катеринослав унікальна тим, що тут є марки, які існують у єдиному екземплярі. Тут є земські марки Катеринославського повіту (мені вдалося знайти чимало їх різновидів). А багато років тому мені пощастило купити частину колекції Олега Фаберже, сина відомого ювеліра. Тут представлені деякі з цих марок, наприклад, три марки разом у двох екземплярах – такі є лише в мене. А друга частина – це марки Катеринослава 1910 року», – каже Віталій Малов. Виставка працюватиме у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. Яворницького (просп. Д. Яворницького, 16) з 12 по 15 вересня. Вхід вільний.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.