У мерії Дніпра нагадали про безоплатне узаконення гаражів

Нині у Дніпрі узаконено 10 083 гаражі. До цього вони не мали жодних дозвільних документів, а отже їхні власники не сплачували до міського бюджету коштів за розміщення об’єктів. Про це під час прямої телефонної лінії 11 вересня повідомив заступник начальника інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Олександр Ніколаєнко.

За його словами, основна мета кампанії з узаконення гаражів – навести лад із розміщенням цих споруд у Дніпрі. Наразі по місту інспектори вже виявили понад 16 тисяч металевих і збірних залізобетонних гаражів.

«Коли інспектори фіксують такий об’єкт, його власникові надається повідомлення-припис із вимогою узаконити гараж. Якщо цього не відбувається, маємо право примусово прибрати об’єкт. Нині демонтували 139 гаражів. Водночас 483 – власники демонтували самостійно, оскільки споруди розміщувалися із порушеннями. Загалом останнім часом містяни стали більш свідомими і не ухиляються від узаконення гаражів. У середньому за день до нас із цим питанням звертаються до 50 осіб», – розповів заступник начальника інспекції.

Під час прямої телефонної лінії Олександр Ніколаєнко також нагадав про шахрайські оголошення, які нещодавно виявили на гаражах у різних районах міста, нібито від комунального підприємства «Управління контролю за благоустроєм міста». У них йшлося про зміну з 1 вересня 2019 року розрахункового рахунку підприємства для оплати за порушення правил благоустрою міста. В оголошенні вказані й нібито нові реквізити – номер банківської картки 4149629386779524.

«Управління не розповсюджувало жодних оголошень згаданого змісту. Розрахункових рахунків комунальне підприємство не змінювало і змінювати не планує. Тому не слід сплачувати ніяких коштів на звичайну банківську картку. Це шахрайство», – наголосив посадовець.

За користування законними гаражами, які є елементом благоустрою міста, власники сплачуватимуть кошти до міського бюджету. Середня плата за розміщення гаража – 260 грн на місяць.

 Узаконення гаража є цілком безкоштовною процедурою. Для цього слід звернутися до комунального підприємства «Управління контролю за благоустроєм міста» (вул. Троїцька, 22-А, тел.: 745-60-63, 745-60-35) та подати такі документи: заяву, завірені копії паспорта та ідентифікаційного номера власника гаража, 2-4 кольорових фото з локацією об’єкта, завірені копії документів, що підтверджують право власності на гараж, та схему його розміщення на карті Google.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.