У Дніпрі до Дня міста запустять ще один тролейбусний маршрут на капітально відремонтованому Центральному мосту

Завдяки капітальному ремонту Центрального моста, дніпряни отримали, окрім нової та надійної транспортної артерії міста, ще й повністю реконструйовану контактну мережу для тролейбусів. Наразі переправою постійно курсують маршрути № 7, № 17 та № 20. У планах запустити ще один.

«Наразі на лінії ведуться пусконалагоджувальні роботи. Оновлений маршрут   № 14 плануємо запустити 14 вересня, на День міста. Ним курсуватимуть 4 тролейбуси: 2 автономного руху, які курсували раніше (тепер вони їздитимуть на електричному живленні), та ще 2 абсолютно нові, економічні та екологічні.  Це дасть інтервал руху у 7-8 хвилин. Якщо порівнювати, то наразі тролейбуси 14-го маршруту їздять з інтервалом 25-30 хвилин. Крім цього, є ще один приємний момент для містян. За ініціативою мера Бориса Філатова, міською радою було прийнято рішення протягом місяця –  з 14 вересня по 14 жовтня –  встановити вартість проїзду у 14 тролейбусі у розмірі 1 грн», – розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев.

У ході реконструкції контактної мережі на Центральному мосту було встановлено 88 нових опор, натягнуто 49 розтяжок, використано 2 400 м металевого канату і прокладено 6,5 км нового контактного дроту. 

Також для зручності містян була створена контактна мережа на житловий масив Сонячний. Будівництво тролейбусної лінії розпочали у червні цього року. За маршрутом встановлено 245 опор контактної мережі, укладено близько 4 км кабельних ліній, улаштовано два нових тягових трансформатори, а також реконструйовано обладнання для живлення. На це витратили близько 46 мільйонів гривень.

Крім того, за словами Ігоря Маковцева, для міста закуповують 45 сучасних тролейбусних машин.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.