Дніпрян запрошують відсвяткувати День міста у родинному форматі «Family Picnic»

14 та 15 вересня з 10:00 до 22:00 на Січеславській Набережній (навпроти готелю "Дніпропетровськ") проходитиме яскравий фестиваль «Family Picnic».

Організатори – івент-компанія «LUX EXPO» спільно з управлінням культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та партнерами заходу – підготували безліч цікавих активностей та локацій, де кожен знайде собі розвагу до вподоби. Наприклад, буде велика дитяча та ігрова зони від партнерів: парку розваг «Планета», «Vladi Toys», «Futbik» та «Puzzles». А ще усі два дні – луна-парк, святковий концерт, ді-джеї та розважальна програма з конкурсами.

Також працюватиме майданчик фуд-фестивалю від найкращих резидентів "Кушать подано", парад-виставка фуд-траків та ярмарок крафтових виробників.

Крім того, організують інтерактивні та навчальні локації від партнерів, комфортні лаунж-зони з пуфами та шезлонгами. А ще – різноманітні фотозони, за фото на яких можна буде виграти цінні подарунки. Буде також кінотеатр просто неба, де протягом двох днів вдень транслюватимуть дитячу програму, а з 18:00 - концертні записи виступів всесвітньо відомих виконавців.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.