Художній музей запрошує на виставковий проєкт «Дніпро. На хвилях часу»

12 вересня о 16:00 у Дніпропетровському художньому музеї (вул. Шевченка, 21) стартує виставка музейного зібрання кращих творів, присвячених нашому місту, «Дніпро. На хвилях часу». Проєкт об’єднає твори живопису та графіки — різноманітні міські пейзажі у виконанні художників нашого краю від часів Катеринослава до сьогодення.

В експозиції близько 40 творів, виконаних у найрізноманітніших техніках. Тут і пастозний олійний живопис, і прозорі акварелі, і м’яка пастель та сувора ліногравюра від добре відомих Бориса Смирнова, Миколи Глущенка, Марії Котляревської, Петра Магра, Миколи Родзіна, Георгія Чернявського, Володимира Ерліха, Юрія Євдущенка, Олександра Нем'ятого, Михайла Кублика і багатьох інших художників.
«Виставка орієнтована на найширше коло глядацької аудиторії. В експозиції, ніби в старому альбомі, зібрані зображення панорам, вулиць і провулків нашого міста різних часів, у різні пори року. Експонований матеріал зацікавить як дорослого відвідувача, так найменшого, для якого більшість зображень відкриє небачений художній образ рідного міста з минулого. Хтось згадає пам’ятні місця, де минуло дитинство, юність, молодість. Запрошуємо дніпрян та гостей міста відвідати виставковий проєкт «Дніпро. На хвилях часу», – додають у Дніпропетровському художньому музеї.
Виставка працюватиме до 6 жовтня.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.