У «Дніпровському електротранспорті» розповіли про причини затримок трамваїв і тролейбусів

Найчастіше затримки електротранспорту у Дніпрі трапляються через ДТП на маршрутах. Так, у 2019 році зафіксовано 280 аварій за участю автомобілів, які завадили руху електротранспорту. Про це під час пресконференції 5 вересня повідомив заступник директора з експлуатації та перевезень комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» міської ради Володимир Сусленков.

«Ще одна причина затримок – зупинка автомобілів на маршрутах електротранспорту. До створення у місті інспекції з питань паркування такі випадки траплялися частіше. Також часто затримки у русі бувають взимку через поломки вантажних автомобілів на перехрестях. Цьогоріч зафіксовано 12 таких випадків, але усі вони були тривалі – не менше години», – каже Володимир Сусленков. Іноді трапляються перебої у графіку руху трамваїв і тролейбусів через погодні умови. «Коли на початку червня містом пронісся буревій, було близько 50 випадків падіння дерев та обриву контактної мережі. Але наше комунальне підприємство спільно з КП «Міськзеленбуд» та рятувальниками менше ніж за добу ліквідували наслідки негоди. Також трапляються випадки псування вагонів трамваїв і тролейбусів вандалами, через що електротранспорт потребує ремонту», – додав Володимир Сусленков.

Що стосується технічного стану електротранспорту, то поломки трапляються тільки з тим рухомим складом, якому вже понад 20 років. Нові тролейбуси, за словами заступника директора з експлуатації та перевезень комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт», працюють як годинник. У свою чергу заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту і транспортної інфраструктури ДМР Олександр Компанієць каже, що міська влада постійно оновлює рухомий склад електротранспорту. «Місто вже закупило 51 тролейбус. Дніпряни дуже задоволені якістю перевезень у нових тролейбусах. Також вже були презентовані 20 трамвайних вагонів з Німеччини. І триває робота над закупівлею 44 нових тролейбусів коштом ЄБРР», – зазначив Олександр Компанієць.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.