У мерії Дніпра розповіли про зміни при виплаті житлових субсидій

З жовтня цього року в Україні монетизовану субсидію планують виплачувати в одному із 38 уповноважених на це банків. Таку норму наразі розглядає уряд. Про це під час прямої телефонної лінії 4 вересня повідомила завідувачка сектору роботи зі зверненнями громадян управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Віра Міщенко.

«Тим, хто не на пенсії, виплати здійснюватимуться на відкриті раніше рахунки в «Ощадбанку». Якщо людина бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг в іншій банківській установі, то необхідно з відповідною заявою звернутися до управління соцзахисту. Із нею треба буде надати реквізити рахунку уповноваженого банку, в якому субсидію можна отримувати готівкою. Такі заяви необхідно буде подавати з початку опалювального сезону, тобто з жовтня», – пояснила Віра Міщенко.

 Водночас ті, хто не має рахунків в уповноважених банках, монетизовану субсидію отримуватимуть через «Укрпошту» за адресою, що вказана при зверненні за державною допомогою.

«Якщо є заборгованість за комунальні послуги, субсидія може надаватися виключно через «Ощадбанк». Для тих, хто бажає перейти на безготівкову форму виплати, особливо це зручно для немобільних громадян, можуть це зробити за відповідною заявою до управління соцзахисту», – зазначила представниця управління.

Для отримувачів субсидії на тверде паливо та скраплений газ механізм виплати не змінюється. Для таких абонентів субсидія виплачуватиметься через банк чи «Укрпошту».

Довідка. У Дніпрі субсидію на житлово-комунальні послуги наразі отримують 38 806 домогосподарств. Іще 114-м призначено субсидію на тверде паливо та скраплений газ. За липень 2019 року виплатили 9 млн 534 тис. грн монетизованої субсидії.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.